Ivo Rozsypal - Tlakovky Brno
Naše firma sídlí v Brně – Černovicích a zabývá se již od roku 1992 problematikou čisticí a úklidové techniky. Od roku 1996 spolupracujeme s firmou Kranzle s.r.o. jako autorizované prodejní a servisní středisko pro moravský region .Zabýváme se zejména vysokotlakými mycími stroji od renomované německé firmy Kranzle . Tato firma patří k předním evropským výrobcům studenovodních a parních vysokotlakých strojů a také zametacích strojů. Tyto přístroje firma distribuuje do 70 zemí světa.
Při požadavku vyšších tlaků nad 300 barů dodáváme stroje od firem OERTZEN a Den Jet popřípadě tlakové pumpy od firmy INTERPUMP.

Z další oblasti úklidu a čištění dodáváme stroje , příslušenství a pomůcky od renomovaných firem.
Podlahové mycí stroje COLUMBUS, průmyslové vysavače a čističe koberců SOTECO , robusní vysavače do průmyslu a těžkých podmínek COYNCO , kartáčové vysavače a myčky podlah LINDHAUS , parní čističe VAPOR , kompletní program pro mytí oken UNGER , stěrkový a kartáčový program VIKAN , úklidové vozíky a mopy EASTMOP , chemické čisticí prostředky Chemfuture a jiné.

Na provozovně firmy v Brně Skřivánčí 6a najdete servisní středisko a sklad strojů, náhradních dílů a příslušenství . Zde je též možné zakoupit a předvést potřebné zboží .