x 

0

Malý podlahový mycí stroj Fimap GENIE 35 B

Revoluční bateriový stroj. Odložte mop, je zde pro Vás GENIE !!! Tento stroj je vybaven jedním diskovým kartáčem. Díky svým rozměrům a možnosti sklopení rukojeti, je umožněna maximální manévrovací schopnost, i v rozích místností a podél stěn.

s DPH: 78 529 Kč
bez DPH: 64 900 Kč
32
Popis

Revoluční bateriový stroj. Odložte mop, je zde pro Vás GENIE !!! Tento stroj je vybaven jedním diskovým kartáčem. Díky svým rozměrům a možnosti sklopení rukojeti, je umožněna maximální manévrovací schopnost, i v rozích místností a podél stěn. Sací půlkruhová stěrka je umístěna za kartáčem. Což umožňuje ideální odsávání. Stroj je vhodný do malých nebo zastavěných ploch. Do pohybu je uváděn pomocí mírně nakloněného rotujícího kartáče. Baterie stroje je plněna gelovou náplní, tudíž není nutné ji dolévat destilovanou vodou. Stroj je vybaven interní nabíječkou. Baterii je možno rychle vyjmout a zaměnit za náhradní. Tím je prodloužena pracovní doba dle počtu baterií.

 

Začátkem letošního roku uvedla společnost FIMAP na trh nový bateriový stroj. Stal se opravdovým hitem. Bezkonkurenční v menších prostorech (do 1000 m2), vhodný do restaurací, kaváren, obchodů, showroomů, fitness center,..ale i úkol, bank, administrativních prostor, recepcí.


Fimap GENIE 35B je jednoduchý, snadno ovladatelný stroj, bez velkých nároků na přepravu, obsluhu a ukládací prostor. Flexibilní madlo zvládne rohy místností i zastavěné plochy.


Fimap GENIE 35B je dodáván s interní nabíječkou, baterií, kartáčem nebo unašečem padu. I cena je bezkonkurenční. Přijďte se podívat!

 

 

Parametry
Baterie (blok)  12/70 V/Ah
Délka 600 mm
Nádrž - čistící roztok  10 l 
Nádrž - znečištěný roztok  10 l 
Napětí 12 V
Pohon pojezdu  semi-aut.
Pracovní záběr 350 mm
Přítlak kartáče min./max. 25 kg
Průměr kartáče 350 mm
Šířka 430 mm
Typ pojezdu  semi-aut.
Váha  65 kg
Váha baterií 25 kg
Výkon 950 m2/h
Výška 890 mm

logkranzle logoertzen  logcolumbus logsoteco loglind logcoynco logeastmop logunger  logvikan logo

Kontakty

Adresa:
Skřivánčí 6a, Brno 618 00

Mail:
info@tlakovky-brno.cz

Telefon/fax:
548 531 073
606 363 775 (mobil)

Zákaznický účet

O nás

Naše firma sídlí v Brně – Černovicích a zabývá se již od roku 1992 problematikou čisticí a úklidové techniky.

Kontakt

Call Center

Nevíte si rady?

Zavolejte nám!

Kontakt