x 

0

Vysavač na koberce Lindhaus RX Hepa 380

Profesionální dvoumotorový vysavač s klepačem.

s DPH: 16 189 Kč
bez DPH: 13 379 Kč
8
Popis

Lindhaus RX Hepa 380 je profesionální dvoumotorový vysavač s klepačem, který se díky svému mimořádnému filtračnímu systému, přesné konstrukci a použitým technologiím dostává na vrcholnou světovou úroveň.

Spojuje maximální výkonnost a dlouhou životnost s jednoduchou údržbou a servisem a je vybaven patentovaným systémem pro maximální naplnění sáčku s omezením ztráty sacího výkonu.

Prvotřídní filtrační systém je standardně dodáván se speciálním antibakteriálním mikrofiltrem FIBROFILTRE, který zachytává nejen prachové částečky, ale také mikroby, plísně, viry a zabraňuje jejich dalšímu množení ve filtru.

Přístroj RX je vybaven patentovanou teleskopickou trubkou, otočnou prachovkou, štěrbinou a ohebnou hadicí. Díky tomuto vybavení nám RX Hepa nabízí úžasné možnosti nejen při údržbě koberců, ale také při čištění míst nad úrovní podlahy.

Elektronický obvod řízení chodu usnadňuje správné nastavení výšky klepací hlavice vůči koberci, pomalu spouští motor a udržuje jeho konstantní rychlost. Ochranné obvody okamžitě vypnou motor v případě zablokování pohybu kartáče, aby se zabránilo jakémukoli poškození ozubeného hnacího řemene a všech pohyblivých částí klepače.

Precizně vyrobený a vyvážený kartáč klepací hlavice má soustředně sbíhavé štětiny a je uložen v hliníkovém pouzdře s kuličkovými ložisky. Kartáč jze velice snadno, bez použití nářadí vyměnit. Dva malé, otočné válečky na boku klepací hlavice umožňují snadný pohyb klepací hlavice podél zdi.

Klepací hlavice přístroje RX Hepa je opatřena čtyřmi nešpinícími gumovými kolečky, která umožňují snadný pohyb přístroje všemi směry. Zvláštní dvoupolohový kloub umožňuje pohodlné přejíždění prahů a také použití přístroje v horizontální poloze, například při úklidu pod křesly nebo sedací soupravou.

Špičkovou konstrukcí a moderní technologií výroby bylo docíleno u přístrojů RX velmi dlouhé životnosti. Všechny rotující díly jsou pečlivě vyváženy a elektronicky zabezpečeny.

Řada RX Hepa patří mezi nejtišší ve své třídě. U modelu 380 je na přání dodáván modul elektronického zařízení, pomocí kterého lze regulovat sací výkon, a tak i hlučnost přístroje.

Parametry

Celkový příkon (W)     900

 

Sací motor (W)                   720

 

Sací výkon (mm/H2O)       2400

 

Průtok vzduchu (l/sec)       49

 

Motor klepače (W)             180

 

Konstantní otáčky kartáče (rpm) 5000

 

Elektronická kontrola přetížení   Standard

 

Šířka kartáče (mm)                    350

 

Úroveň hluku (dB)                     68,6

 

Dvojitá izolace                          Standard

 

Kapacita dvouvrstvého papírového s

logkranzle logoertzen  logcolumbus logsoteco loglind logcoynco logeastmop logunger  logvikan logo

Kontakty

Adresa:
Skřivánčí 6a, Brno 618 00

Mail:
info@tlakovky-brno.cz

Telefon/fax:
548 531 073
606 363 775 (mobil)

Zákaznický účet

O nás

Naše firma sídlí v Brně – Černovicích a zabývá se již od roku 1992 problematikou čisticí a úklidové techniky.

Kontakt

Call Center

Nevíte si rady?

Zavolejte nám!

Kontakt